Otyliada - święto pływania

2017-03-09
OTYLIADA – to największa masowa impreza pływacka w Polsce. Dotychczas w Nocnych Maratonach Pływackich organizowanych od 2011 r. wzięło udział ponad 8 tys. Polaków. Odbędzie się również w Jędrzejowie!

OTYLIADA – to największa masowa impreza pływacka w Polsce. Dotychczas w Nocnych Maratonach Pływackich organizowanych od 2011 r. wzięło udział ponad 8 tys. Polaków. Dla jednych OTYLIADA jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. Od 2014 r. OTYLIADA odbywająca się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.
Jak każdego roku, także i podczas tej edycji Otyliada zagości na Pływalni Miejskiej w Jędrzejowie. Od 18:00 11 marca do 6:00 12 marca 30 pływaków będzie starało się pokonać jak najdłuższy dystans. Do obecnej chwili zapisało się 28 chętnych. Kibicujemy uczestnikom i życzymy wspaniałej kondycji, wytrwałości i świetnych wyników! 
Materiał Telewizji Świętokrzyskiej:

 

wstecz