R&M Alufasady inwestuje w rozwój

2018-06-29
Budowa nowej hali produkcyjnej i inwestycje w USA

Jędrzejowską firmę R&M Alufasady przedstawialiśmy już Państwu kilkukrotnie w kontekście podejmowanych przez nią działań charytatywnych, m.in. akcji mikołajkowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Węgleńcu, czy też wycieczki ufundowanej podopiecznym jędrzejowskiej Caritas z okazji Dnia Dziecka. Mniej znana jędrzejowianom jest jednak stricte biznesowa działalność firmy, która należy do piątki najprężniej działających w Polsce firm w branży aluminiowej. 
Założyciel firmy, Mieczysław Rzepka od początku działalności, czyli od 1989 roku od początku postawił na jakość, solidność i profesjonalne zarządzanie. Niewątpliwie pomogło w tym doświadczenie, jakie zdobył prowadząc kontrakty eksportowe w Niemczech od połowy lat 80-tych. Obecnie prowadzi firmę razem z synem Wojciechem – dyrektorem generalnym firmy. 
R@M Alufasady ma na swoim koncie wiele realizacji, w tym bardzo wiele poza granicami Polski, głównie w Norwegii. Podczas dzisiejszej wizyty w zakładzie dyrektor Wojciech Rzepka burmistrza Marcina Piszczka o przygotowywanej obecnie realizacji inwestycji na Manhatanie w Nowym Jorku, gdzie firma wykona fasady 14-piętrowego hotelu. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to ostatnia inwestycja w USA, gdyż prowadzone są rozmowy na temat kolejnych. 
W Jędrzejowie firmie R@M Alufasady swój wygląd zawdzięczają m.in. budynek Sądu Rejonowego, czy wybudowany naprzeciwko sądu w miejscu byłego pomnika nowy budynek handlowo – usługowy. 
Firma jest także wykonawcą prac na powstającym w Kielcach obok Hotelu Binkowski aquaparku. 
Obecnie na terenie przedsiębiorstwa prowadzone są prace przy rozbudowie hali produkcyjnej, której znaczną część zajmie lakiernia proszkowa. Zakończeni budowy przewidziane jest na listopad bieżącego roku. Firma inwestuje także w park maszynowy. W ostatnim czasie została zakupiona m.in. wielkogabarytowa frezarka do metali kolorowych. W planach jest także rozszerzenie profilu działalności. 
R&M Alufasady poszukuje pracowników na produkcję. Osoby chętne do podjęcia pracy zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 41 386-19-33.

wstecz