Eco Technologia - nowa firma w specjalnej strefie ekonomicznej

2020-01-24
Otwarcie nowej siedziby

Dzisiaj (24.01.2020) odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy Eco Technologia. Jest to firma, która w lipcu 2017 roku jako pierwsza zdecydowała się nabyć działkę na terenach włączonych do specjalnej strefy ekonomicznej – jędrzejowskiej podstrefy Krakowskiego Parku Technologicznego. Po 2,5 roku od tego momentu powstała okazała hala produkcyjna i nowoczesny budynek biurowy z zapleczem socjalnym.
Uroczystość otwarcia rozpoczął prezes spółki Ireneusz Słoma, który podziękował wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w wybudowanie nowej siedziby firmy. Wiceprezes, Justyna Sroczyńska, przedstawiła uczestnikom uroczystości kolejne etapy budowy oraz zapoznała z portfolio firmy i profilem działalności. Gratulacje na ręce zarządu złożył burmistrz Marcin Piszczek.
Firma Eco Technologia jest rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji elementów kotłów energetycznych dla ciepłownictwa oraz w kompleksowych instalacjach oczyszczania spalin, wykonywanych na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi w kraju. Obecna spółka powstała w wyniku połączenia w 2019 roku dwóch spółek: Eco Technologia Sp. z o.o. oraz Modern & Kotły Sp. z o.o. z siedzibą w Wodzisławiu.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Eco Technologia: http://www.ecotechnologia.pl/

wstecz