Informacja o spisie rolnym

2020-11-09
Do dnia 30 listopada 2020 r. każdy użytkownik gospodarstwa rolnego jest zobowiązany do udziału w Powszechnym Spisie Rolnym

R O L N I C Y!

    Uprzejmie informuję, że do dnia 30 listopada 2020 r. każdy użytkownik gospodarstwa rolnego jest zobowiązany  do udziału w Powszechnym Spisie Rolnym PSR 2020 r.   
     Najwygodniejszą metodą spisania się jest samospis internetowy. Aplikacja jest dostępna na stronie spisrolny.gov.pl przez cały okres trwania Powszechnego Spisu Rolnego, wystarczy tylko urządzenie z dostępem do Internetu.  Dodatkowo osoby, które spiszą się samodzielnie mogą wziąć udział w cotygodniowym weekendowym konkursie spisowym z nagrodami. Szczegóły na stronie www.umjedrzejow.pl w zakładce komunikaty/powszechny spis rolny.

      Należy również pamiętać, że codziennie 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 20.00 pod numerem infolinii 22 279 99 99  wybierając kanał „1” można spisać się przez telefon, do czego również zachęcamy.        
      Jednocześnie informujemy, że drogą telefoniczną będą się z Państwem kontaktować rachmistrzowie celem przeprowadzenia wywiadu i spisania ankiety Powszechnego Spisu Rolnego 2020 r. Numer telefonu, który wyświetli się na Państwa telefonie to: 22 666 66 62 lub 22 279 99 99

       Użytkownik gospodarstwa rolnego, który nie dokonał samospisu internetowego lub nie spisał się poprzez infolinię nie może odmówić przekazania danych w formie wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego.

       Za odmowę udzielenia informacji w Powszechnym Spisie Rolnym grozi kara grzywny.

        Dane przekazywane w ramach Powszechnego Spisu Rolnego są objęte tajemnicą statystyczną, czyli są udostępniane wyłącznie w formie zbiorczej, to znaczy takiej, która uniemożliwia identyfikację konkretnej osoby. Warto przy tym zaznaczyć, że realizując spisy nigdy nie pytamy o numer konta, czy karty kredytowej, a dane osobowe respondentów nie są nigdzie przekazywane.

         Udział w spisie jest obowiązkowy, więc trzeba i warto się spisać, ponieważ dla wszystkich #liczysięrolnictwo.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź  stronę spisrolny.gov.pl

 

 

**************

Zastępca Gminnego  Komisarza Spisowego 

wstecz